Czas realizacji zamówienia

Po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. W zależności od wybranej formy płatności, czekamy na dokonanie wpłaty lub przystępujemy do kompletowania złożonego zamówienia. Paczki pakowane są i wysyłane w dni robocze. Kompletowanie następuje sukcesywnie według kolejności wpływu zamówienia. Czas od wpływu zamówienia do momentu wysyłki podany jest przy każdym produkcie.

Termin otrzymania paczki = termin wysyłki + czas dostawy

Termin wysyłki wynika z dostępności produktów i wybranej formy płatności, podczas gdy czas dostawy zależy od wybranej przez Ciebie formy dostawy.

 

Dostępność produktów

Przy każdym produkcie jest podany termin, który opisuje, kiedy produkty mogą zostać przez nas wysłane - od 24 godzin do kilku, czasami nawet kilkunastu dni (w przypadku produktów trudno dostępnych). Dokładamy wszelkich starań, aby oferta prezentowana na stronie odpowiadała realnym stanom magazynowym, może się jednak zdarzyć, że faktyczny czas dostawy się przedłuży - poinformujemy o tym niezwłocznie.

Jeżeli zamawiasz większą liczbę produktów, czas wysyłki całego zamówienia jest dopasowany do produktu o najdłuższym czasie wysyłki.

 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki i bezppieczny sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo.

Płatność przelewem - czas realizacji zamówienia jest uzależniony od momentu zaksięgowania wpłaty. W zależności od banku standardowo trwa to do dwóch dni roboczych.

Płatność przy odbiorze - zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Należy pamiętać, że jest ona  obciążona dodatkowymi kosztami dostawy.

UWAGA!

Ze względu na panującą epidemię, stale rosnącą ilość chorych i możliwość zakażenia, w trosce o klientów, a także współpracujących z nami kurierów, czasowo wyłączyliśmy możliwość dokonywania płatności gotówkę przy odbiorze.

Podawane z rąk do rąk pieniądze są siedliskiem różnych bakterii i wirusów, także groźnego koronawirusa, dlatego rekomendujemy płatności przelewem i e-płatności, które minimalizują kontakt z obcymi osobami.

» formy płatności 

 

Forma dostawy

Firma kurierska - najszybsza dostawa - umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania.

Paczkomat InPost - czas dostawy 1-2 dni roboczych.

Poczta Polska zazwyczaj dostarcza przesyłki w ciągu deklarowanych 2 dni roboczych przesyłką priorytetową lub 3-5 dni przesyłką ekonomiczną.

» koszt dostawy

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl